Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,50 zł , zmiana od tamtej pory: -39,63%

Re: marzyciele

Zgłoś do moderatora
zazwyczaj po ostrych wybiciach jest i musi nastąpić cofnięcie kursu...zresztą nie wiadomo pod co te wzrosty - może pod super wyniki w przyszłości i ktoś znaczący wchodzi a ..może ktoś chce wykorzystać okazję i ze spółki wyjść ..tak to robią fundy. Biorąc - bez emocji- porównania do innych spółek z branży to jest tu jednak pole do wzrostu ..spore pole .Niezależnie od poziomu wejścia w spółkę zawsze są dwie możlwości -albo zysk albo strata...taka giełda i już.

;

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOGENED 0,62% 8,15 2021-09-23 15:38:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.