Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,40 zł , zmiana od tamtej pory: 23,12%

Re: Mamy zysk ! solidny :))

Zgłoś do moderatora
to jest tak, że albo chcesz mieć "szybko i źle", albo "długo i dobrze". Rynek głupi nie jest, więc czeka.
A tak na poważnie - wydaje mi się, że wejście większego kapitału na rynki wschodzące (słabość USD temu będzie sprzyjać) podniesie giełdy, w tym i naszą. Spółki surowcowe będą w pierwszej linii.
Założenie jest takie, że trzymam do jesieni - do tego czasu wzrost powinien się pojawić.

Jesli szukasz emocji, to sugerują płynną spółkę, która jest grana

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGROTON 1,03% 7,88 2021-09-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.