kto wywala hahaha
wywalono za ciut ponad 19 tyś zł
hahaha
gdy by chciał wywalać to cała lewa strona by poszła z akcjami
to nie wywalanie to straszenie
nie ma lepszego momentu na zakup jak teraz
MAŁYBOSS nie siedzi cały czas na giełdzie
muszę pogonić pracowników bo jak mnie nie widzą to grają w lolo
a zlecenia firmowe muszę zrealizować