glapa dobrze ze starasz sie dyskutować , a bierzesz pod uwagę ze to może byc koniec hossy w ogóle ktróra trwa od ponad 10 lat , a w najlepszym razie korekta do jesieni i ostania fala a potem zjazd na 2 , 3 lata . sp 500 w usa jest w newralgicznym miejscu jak padnie to płacz będzie, ja w zasadzie wywalam od 2 dni i 2/3 mam w gotówce . Przecież te wzrosty na szerokim rynku są kilka razy na wyrost w stosunku do realnej gospodarki , dzieci hossy popłyneły spektakularnie na BTC i płyną dalej . Mam nadzieję że ogarniasz temat szerokiej ekonomii , Dzis Islandia podniosła stopy to może być kropelka drążąca skałę . Czas na trzymanie akcji i strategie kup i zapomnij juz się skończył .