Nie polemizuje.masz za duze ciśnienie na pieniądze. Czyli ich nie masz. Ty piszesz posty i sam na nie odpowiadasz już od dłuższego czasu i to jest mega śmieszne. Napinasz się stroszysz jak o tym pisze rzucając inwektywami. Oceniam Cię bardzo nisko. A co live to poczekamy sobie jeszcze chwile. Do moich 50 to raczej nie zbije już.