Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: MAKOLAB - wzrost przychodów w I kwartale o ponad 23%

Zgłoś do moderatora
Powtarzam jeszcze raz - sprzedaj wszystko czym predzej, wyjdzie ci na dobre a ja bede robil po swojemu i to sie liczy ....a swoimi uszczypliwosciami nie dodawaj sobie odwagi bo to tylko swiadczy o tobie jaki jestes...wele razy pisales bzdety na moj temat wiec przestalem na nie reagowac i nie mam zamiaru dalej cie uswiadamiac...a to ze piszesz od rzeczy to nawet sam kilka tematow wyzej dales przyklad-smiejesz sie ze sprzedalem swoj pakiet przed odpalem by za chwile wyliczyc ile sam wywaliles...po prostu dales sie podejsc i wygadales sie a teraz ci glupio i sie wyzywasz uczypliwosciami ktore na mnie nie dzialaja przeciez heh

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MAKOLAB 0,00% 6,00 2021-09-24 17:02:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.