Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: MAKOLAB - wzrost przychodów w I kwartale o ponad 23%

Zgłoś do moderatora
ktosiek już zrealizował zarobił przez kilka lat jak na lokacie heeehheee, ponadto to zwykła forumowa papuga bo gada ze przez 6 sesji wyrzucił swój pakiet kiedyś się chwalił ze około 100000szt, tylko że to bujda bo ja sam odddałem około 50000szt a razem cały wolumen w tych sesji to około 85000szt czyli mogło przypaść na "papuge" około 35tyś nie licząc innych inwestorów.....ktosku ja własnie popijam platynowgo johnnego i właśnie mi się kończy ale mogę Ci pokazać powiedzmy 99999szt w karnecie w poniedziałek na ssss w ramach dżentelmeńskiego zakładu cenę i czas określasz ty.....tak aby było widać w karnecie np na 4-5 pozycji........... stawka 0,7 johnny platynowy co ty na to?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MAKOLAB 0,00% 6,00 2021-09-24 17:02:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.