Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,08 zł , zmiana od tamtej pory: 188,46%

Re: MAKOLAB - Utworzy fundusz na wypłatę zalicznki na poczet DYWIDENDY

Zgłoś do moderatora


W nawiązaniu do raportu kwartalnego za III kwartał 2014 r. z dnia 14.11.2014 r. nr 35/2014, Zarząd MakoLab S.A. (dalej Spółka) informuje, że według stanu na dzień publikacji niniejszego raportu wstępna wartość przychodów ze sprzedaży Spółki w IV kwartale 2014 r. wyniosła 5.730 tys. zł. Oznacza to przekroczenie o 26% prognozy wartości przychodów ze sprzedaży Spółki w IV kwartale 2014 r. podanej w raporcie kwartalnym za III kwartał 2014 r.Wyższa niż prognozowano wartość przychodów ze sprzedaży Spółki w IV kwartale 2014 r jest wynikiem zrealizowania do końca IV kwartału 2014 r. większej niż planowano ilości usług dla klientów zagranicznych Spółki oraz wysokiego kursu Euro w końcu 2014 r.Zarząd Spółki informuje ponadto, że wstępna wartość przychodów ze sprzedaży Spółki w całym 2014 r., według stanu na dzień publikacji niniejszego raportu, osiągnęła poziom 17.190 tys. zł. Oznacza to wzrost wartości przychodów ze sprzedaży Spółki w 2014 r. o 27% w stosunku do wartości przychodów ze sprzedaży Spółki w 2013 r.Zarząd Spółki informuje jednocześnie, że powyższe dane mają charakter szacunkowy i mogą ulec zmianie po uwzględnieniu wszystkich danych i okoliczności branych pod uwagę przy sporządzaniu sprawozdania finansowego za 2014 r.Podstawa prawna:

§ 3 ust. 2 pkt 15 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu ,,Informacje bieżące i okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect".

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MAKOLAB -0,83% 6,00 2021-09-23 17:00:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.