Na jakim peronie?
To było kupowane w przedziale <17;22>
Teraz spokojne dojrzewa ;))
Zobaczymy jak długo to będzie trwało,
Ciekaw jestem wyników po zamknięciu 2026 roku.
A może poczekam do I KW 2027 albo do zamknięcia II KW 2027.
Jak zapowiadany rozwój będzie kontynuowany zgodnie z planami i będzie to udowadniane kolejnymi raportami to mogę czekać.
Shorty już odpadły. Ok jeden został, ale nie wiem na co on czeka.
Pepco większość problemów rozwiązała, został Dealz.
Towary maja ładne, dobrej jakości w stosunku do ceny.
Towary sprzedają się bardzo dobrze, sprawdzam regularnie dwa sklepy.
Wzrosty przychodów, marż, zysku.
Za tym pójdzie wzrost dywidendy.
Jest również rozwój który przyspiesza, wchodzą do nowych krajów.
Nie wiem jakie są poziomy do osiągnięcia 40, 50 , 60 ale raczej na pewno cena nie zostanie na obecnym poziomie.
Ta spółka już kosztowała około 55.
Więc przy kolejnych skupach, mamy coraz mniej akcji a co za tym idzie wskaźniki sie poprawiają.
Spółka dodatkowo wróci za jakiś czas do indeksu MSCI Poland.
Same plusy.
Zapewne są również jakieś ryzyka, jednak skoro mam long to jestem zapewne trochę zaślepiony.
Proszę zatem o oświecenie i wykazanie minusów.
Pozdrawiam