mniemam, że jesteśmy po czwartej fali korekcyjnej , a obecnie w fali 5 która , aby nie zdechła powinna utrzymać najlepiej okolice 90 choć i 85 może być muśnięte . . rynek nie jest wcale efektywny a jak już to w długim terminie w średnim lub tak jak dziś mamy odpał na minus , o ile w przypadku mercatora mogą zostać z rękawiczkami na magazynie . to tu spadek klientów jak już nie powinien jak już być spektakularny ,