zupelnie nowy czlowiek jak siedzi na akcjach ;)
Twoja prognoza ceny wynika z AT czy spodziewasz sie jakiechs przelomowych informacji w raporcie?
bo liczbowo nie sadze zeby byli w stanie kogokolwiek zaskoczyc.
Przychody sa znane, kurs dolara jest znany, marze mozna sobie oszacowac, wiec jezeli raport ma w znaczacy sposob wplynac na kurs to chyba tylko przez jakies informacje niefinansowe.
Ale bedzie informacja o pierwszej zaliczce na dywidende, ktora pewnie znowu wyplaca na poczatku stycznia i tak jakos pociagniemy do 14 stycznia kiedy dostaniemy wyniki sprzedazy na zniwach w grudniu :)