cały poprzedni tekst to ironia, gorzka ironia, naprawdę nikogo nie namawiam żeby stał się akcjonariuszem tej spółki. Ja - przy najbliższej satysfakcjonującej dla mnie cenie sprzedam te akcje i zachowam głęboko w pamięci tę lekcje inwestowania na GPW. Kiedyś ktoś tu napisał "fundamenty na wieżowiec a obora stoi, i buty nie pomagają bo gnojówki po pas jak nie wyżej".