Forum Forex +Dodaj wątek
Sorki że się wtrącam.wiem ,że to nie do mnie pytanie.(Sam jestem ciekawy)
Raczej nikt nie da odp.na to pytanie. Bo już za tydzień fed. Jak by to wszystko rozpatrzeć(dziś ecb za tydzień fed ) na korzyść usd To myślę ,że okolice 390 . Co powie BAX?