dzis roznie moze byc
zwykle Draghi kieruje edka na pld, ale nic nie wiadomo
tylko jesli teraz zaczely sie spadki na edku na dobre, Mario poprawi, to co zostanie dla fed do spadania ? wyszloby ze oni wywioza edka na polnoc ? moze tak byc
w kazdym razie wyglada na to ze 27 bedzie/moze byc zwrot, JohnnyB tez podawal takie daty ekstremum, w tych okolicach :)