Forum Forex +Dodaj wątek
Właśnie dlatego napisałem ,że (ambitny cel) w tym roku to osiągnąć. Kiedyś jak o tym rozmyslałem to wyszła mi pierwsza połowa przyszłego roku,z takim celem oczywiście (przy dobrych wiatrach) .Ale zobaczymy jak się sprawy potoczą , ten Fed to wielka niewiadoma jak dla mnie.
  • lukasz Autor: ~lukasz
  • Re: lukasz Autor: ~wredny
  • Re: lukasz Autor: ~lukasz
  • Re: lukasz Autor: tomektb7
  • Re: lukasz Autor: ~lukasz
  • Re: lukasz Autor: tomektb7
  • Re: lukasz Autor: ~lukasz
  • Re: lukasz Autor: tomektb7
  • Re: lukasz Autor: ~lukasz