Forum Forex +Dodaj wątek
lukasz pytam tak z czystej ciekawości , za ile(jaki kurs)planujesz je sprzedać
  • lukasz Autor: ~lukasz
  • Re: lukasz Autor: ~wredny
  • Re: lukasz Autor: ~lukasz
  • Re: lukasz Autor: tomektb7
  • Re: lukasz Autor: ~lukasz
  • Re: lukasz Autor: tomektb7
  • Re: lukasz Autor: ~lukasz
  • Re: lukasz Autor: tomektb7
  • Re: lukasz Autor: ~lukasz