Proponuję ich zgłosić do KNF. To widać że chcieli sobie podwyższyć wartość firmy sztucznie na koniec roku.
Teraz muszą sprzedać wszystko, bo po co im papier po 0,7, jak zaraz będzie kolejna emisja.
To jest spółka w której Prezes ma plan aby przejąć inne firmy na kredyt jak to zrobiło Asseco, tyle że oni mają zupełnie inną sytuacją finansową. Indata balansuje na progu płynności.