Słuchaj no kupo. Powiedziałbym ze masz racje, ALE nie tym razem. Korekta abc . Przy luce aktywacja zlecen K. Tutaj będzie rosnąć. nie jestem halskim czy fixfaxem i nie naganiam. Po porstu mam te akcje , jestem stratny i szukam momentu do sprzedazy. Ten moment jest dośc daleki więc nie podniecam się ruchami -5 czy +5%. Stad na zimno mówię-cierpliwości. Chca wypłoszyć dusigroszy !