Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  32,15 zł , zmiana od tamtej pory: -75,58%

Re: Lokomotywa ruszyła

Zgłoś do moderatora
Stelmet to bardzo dobra spółka o stabilnym akcjonariacie. Nie spodziewam się tu jakiś szaleńczych jazd, ale 30% rocznie powinna robić bez najmniejszego problemu !
Do końca roku 35 zeta jest absolutnie realne. Przydałoby się jeszcze jakieś pozytywne info ze spółki i może być ciekawie:))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STELMET -0,63% 7,85 2019-10-16 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.