Czyli juz wiadomo kto kupił te 200 tys akcji ( prawdopodobnie od Jerzego ) . Mamy kolejnego graxza z ponad 5 % i to znaczacego . Teraz po przekroczeniu progu moga kupowac dalej do 10 % bez jakichkolwiek komunikatów .Chyba cos zaczyna sie zmieniac na lepsze .