Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,67 zł , zmiana od tamtej pory: 89,68%
Dnia 2021-12-03 o godz. 16:57 ~cig napisał(a):
> @pass
> "Co masz do wyników? Lepsze niż zakładane.A do tych 'kółek" mógłbyś się już przyzwyczaić , a nie być za każdym razem zaskoczonym i to komentować."
>
> Potrafisz jeszcze czytac ze zrozumieniem? Mowie ze korzystny, sila rzeczy, okres (wyniki z dobytku po ostatniej premierze) zamiast do budowy zaufania rynku do spolki, rudy wykorzystal do kolejnego matactwa z podbitka pod info i nastepujaca lawina.
> To jasny dowod ze ten czlowiek ma gdzies rozwoj spolki, dla niego liczy sie tylko to by kolejny raz napchac kabze..
>
> Jesli dalej nie rozumiesz to odpowiedz sobie na pytanie: co sie zmienilo w spolce dzisiaj wzgledem stanu na dwa tygodnie wstecz, ze jej wartosc spadla a dobre kilkanascie procent?

Przegrywie ta wtopa cie mocno kopie. super . Do konca zycia bedziesz cierpial…
Przyjaciolka siwucha pod lozkiem pocieszy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CIGAMES 5,69% 3,16 2025-09-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.