Forum Giełda +Dodaj wątek
Ostrożność w wypowiedziach jest jak najbardziej na miejscu dla kogoś kto nie chce wprowadzać w błąd. Ilość obietnic składanych przez Tuorów jest tak duża że lepiej teraz już nic nie obiecywać tylko dokonać szczegółowej inwentaryzacji tego co jest.

W kwestii sprzedaży nieruchomości mieliśmy do czynienia z transakcją opartą o
typowe szwajcarskie zasady transparentności i ładu korporacyjnego.
Pan Tomasz Tuora jako prezes Orphee kupił spółkę TT Management i jednocześnie "POCHWALIŁ" się tym że TT Management wynegocjował sobie extra płatności za niby wartość dodaną w "ramach racjonalizacji kosztów Orphee"
Jako osoba mająca większy interes po stronie TT Management nie powinna prowadzić tego typu operacji w imieniu Orphee a tym bardziej na express szybko.
Mam nadzieje że nowy zarząd Orphee wyciągnie szybko wnioski

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.