Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,00 zł , zmiana od tamtej pory: -43,33%

Re: Lock upy - śmiechu warte...

Zgłoś do moderatora
Dodam tylko, że osoby, które otrzymały akcje w rozliczeniu niepieniężnym za odsprzedaż udziałów w swojej spółce Brainhint zrealizowały sporą stratę przed terminem określonym w komunikacie z listopada 2022r. (termin 10 maja jest wymysłem prezesa po przeczytaniu info z forum). Rodzi to pytanie czy te osoby posiadały wcześniej informacje o stracie którą spółka zaraportowała dziś czy po prostu istniała inna niecierpiąca zwłoki potrzeba na to aby pozbyć się znaczacej wartości z kwoty rozliczenia za transakcję wymiany papierów wartościowych. Wnioski są oczywiste.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TENDERHUT -3,25% 11,90 2024-02-23 15:57:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.