Dnia 2020-07-31 o godz. 13:23 ~sdfg napisał(a):
> jedna z najlepszych spółek w Polsce, a na pandemii dodatkowo korzysta.
pajacu od nowego starego nika sdfg: ~ jak to jest gadać sam ze sobą (waw [87.205.147.*] 2020-07-30 08:06) i se łapki wystawiać , myślisz, że nagonisz na wzrosty w ten marny sposób ? to wszytko już dawno jest w cenach więc nie masz co naganiać