- to niech January wejdzie w każda spolke na gieldzie wtedy nasza gospodarka bedzie nr1 na swiecie - taka jest filozofia leszczy ktorzy skacza za tym januarym i robia mu skutecznosc 100% sami pompujac wszystko wskakujac za nim.
- gry AAA kosztuja krocie i trzeba miec do tego profesjonalny team - poki co Ice nie ma zadnej dobrej gry w portfolio więc uwazam ze bedzie to trudne. Inwestor za darmo nic nie da i najpierw odbierze swoje koszty wiec wieksze ryzyko ponosi leszcz gieldowy.
- ilosc biur to argument? Licza sie efekty pracy.
- youtuber nie wchodzi na gielde zeby dzielic sie zyskami z widzami, juz byli koedys tacy abstra co mieli super zasiegi a jada na milionowych stratach