Ja spokojnie czekam do końca lutego.
Mają umowę datowaną na 02 listopada 2017 roku, na dostawę sprzętu i oprogramowanie o wartości ponad 2 mln. zł netto na podstawie wygranego przetargu,
Zgodnie z zawartą umową jej realizacja ma nastąpić do dnia 28 lutego 2018.
Może nie przejedzą tej kasy a zacznie się coś dziać.
Poza tym chyba jak większość siedzę na tej spółce jakieś 2 lata, w dodatku mam na niej prawie 50% straty.
Ale cierpliwie czekam na rozwój sytuacji.
Jak nie ogarną tego przetargu, nie wywiążą się itp. tzn. że dadzą dupy i ze skrytkomatami.