Na S jest ale na poziomach +50% jak ktoś kupował po 19 groszy. Nie ma się co dziwić, że część ludzi chce realizować taki zysk. Poza tym większość zleceń na S to raczej nie są osoby które często tu zaglądają. Wystawili na dłuższy czas i tak sobie stoi. Kilka dni temu liczyłem to 300k było w odkrytych zleceniach od 24 groszy do 5 złotych.
Ja bym się tym nie przejmował - ważne jest to jaki kurs będzie jutro / pojutrze. Jak się utrzyma 26-27 to jest otwarta droga do wzrostu.
WK