mówisz że pójdziemy do góry ale zobacz ile tu straty generuje z kwartału na kwartał ta spółka, ja uważam że jak spółka w końcu nie zacznie zarabiać polecimy na pysk nawet na 17-18 zł a ubranych jest tutaj co niemiara. Kto wie czy nowy prezes nie zdecyduje się na emisje akcji ratunkowych..