Też mi i to wygląda na zbieranie przez kogoś kto wie więcej. Od kilku dni spokojnie żeby się nie rzucało w oczy. Od wczoraj pełną gębą bo można się podczepić pod ogólny klimat na zbrojeniówkach. Spółka może skorzystać z safe lub przy okazji. Mniejsza z jakiego worka będzie kasa. Dużo nie trzeba żeby poprawić wyniki (patrz koszty niewykorzystanych mocy produkcyjnych w sprawozdaniach). Siedzieć i obserwować.