tak, nie ma fajerwerków w tym roku. W zeszłym za to owszem były. Dlatego patrząc fundamentalnie spółka ma dużą szansę na wzrost w ostatnim kwartale oraz pierwszym 2015r i nawet sceptycy którzy zaraz mogą swoje napisać powinni przyznać że bardziej prawdopodobne są na tym walorze wzrosty niż spadki jeśli wyniki będą takie jak zapowiadano.