Forum Giełda - K.Kolany

Re: kwiatkowski nfi

Zgłoś do moderatora
Ryzyko korekty istnieje, bo kurs sięgnał okolic poprzedniego szczytu w przedziale 40-45 zł. Na razie jednak nie ma sygnałów które wyraźnie wskazywałyby zakończenie ruchu w górę.
  • kwiatkowski nfi Autor: kosek3
  • Re: kwiatkowski nfi Autor: PawelRejczak