Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,00 zł , zmiana od tamtej pory: -6,96%

Re: Kurs wraca tam gdzie jego miejsce

Zgłoś do moderatora
Zazwyczaj tak jest jak ktoś się spodziewa 20 czy 18 to kurs odjeżdża, tyle w temacie. Uważam że 22 to był db moment, dużo nie dobrałem ale zawsze coś. Być może jeszcze zleci nikt nie jest jasnowidzem, ale myślę że pomału do przodu, żadna bessa wiecznie nie trwa, niedługo powinno się pojawić jakieś info o FDA, za chwilę mam nadzieję przejmą projekt z narzędziami, update kluczowych projektów zapowiedziany na webinarze, być może CoolCryo idzie swoim tokiem, zapowiedano na początku października kolejna jego próbę z jakimś ulepszeniem i koniec przedkliniki na przełomie roku, zobaczymy na webinarze, pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDINICE -6,14% 21,40 2021-11-26 17:04:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.