Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,63 zł , zmiana od tamtej pory: -3,04%

Re: Kurs trzymany, ale ciekawe jak długo :)

Zgłoś do moderatora
Oni są zmuszeni podnosić kurs ponieważ nie kupią już za dużo na tych poziomach obecnie. WXF faktycznie wszedł w trend wzrostowy i powoli powoli kurs będzie podwyższany. Według mnie to taka perełka teraz. Inne gnioty walą w górę a nasz badziewiak stoi. Przyjdzie zaraz czas, że ulica się podłączy pod wzrosty. Jestem pełen optymizmu i nie bez powodu wybrałem te akcje. Szkoda tylko, że ten zarząd taki niemrawy jest :) Mogliby coś zapowiadać a tu zero. No cóż, czekamy spokojnie. W przyszłym tygodniu dokupię jeszcze akcji, jak zdążę po tych cenach. Pozdrawiam serdecznie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WARIMPEX -0,78% 2,55 2025-10-24 16:33:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.