Dnia 2010-11-25 o godz. 12:01 ~wizard144 napisał(a):
> BoB bez przesady. Nie liczmy na skok 40-50 %. Mnie by
> zadowalalo jakby kola doszla do 1,20 do 6 grudnia...
> Pozniej 1,50 do konca stycznia i slodko.
Byloby milo...
Może będzie miło już w tym tygodniu