Panowie i Panie na chłodno
temat rozgrywany na tej spolce jest bardzo dobrze przemyslany i mega perspyktywiczny
Kapitaliazcja na ten moment ciagle niska wiec ryzyko wtopy minimalne a potencjalne korzysci ogromne
Ice w rekach Januarego, zmiana siedziby na Krakow, umowa z wydwca swiatowym z Holandii itp itd....