Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,39 zł , zmiana od tamtej pory: 5,43%

Re: kurs docelowy na teraz

Zgłoś do moderatora
Podobny paradox jak przy Balcerku? Czemu tak tanio bo nie bylo kupcow. O tym nikt nie pamieta a teraz teorie szyja inni madrzy po fakcie. Jak sie wali swiat to nie siedzisz przy lapku i nie obserwujesz kursu tylko dzialasz i gromadzisz zasoby niezbedne do przetrwania. jak na to sie wczesniej nie przygotowales.. Wszystko poszlo na GPW down bo taka byla madrosc etapu i ktos inny rytm narzucill.. Zeby tanczyc samemu trzeba miec ambicje ,sile i poparcie spoleczne i niewiadomo czy reszcie sie to spodoba. Juz raz spalili rynek .ktory nie moze sie doczlapac a wszedzie ATH

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TAURONPE -1,00% 9,90 2025-11-03 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.