Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: -17,76%
jaki akcjonariat, taka spółka.
Poświęć z 20 tys zł to zobaczysz 40 groszy, dołożysz następne 20 tys. zł i będziesz miał 50 groszy.
Tu nie ma podaży, bo niby kto miałby sprzedawać.
99,9% obecnych akcjonariuszy kupowała znacznie wyżej !!!!!
Obecna cena i zjazd z 2 zł był spowodowany tylko i wyłącznie efektem kuli śnieżnej, gdzie drobne leszcze na siłę próbowali sprzedawać papier, jeden przez drugiego.
Tyle w temacie

P.S.
Wyniki i przychody wydają się być mega, więc może kiedy sentyment powróci do CFI i wszyscy co zakupili powyżej 1 lub 2 zł wyjdą z tematu.
  • kurs Autor: ~ola
  • Re: kurs Autor: ~jola
  • Re: kurs Autor: ~POZDRO

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CFI 0,00% 0,25 2022-05-26 12:51:20
2022-05-25
Wyniki finansowe
2022-05-06
Powołanie osoby nadzorującej.
2022-04-30
Wyniki finansowe
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.