Coś się będzie działo ...? Blokowanie kursu na poziomie 3 pln i niżej jest po prostu uderzające !!!
Zobaczcie transakcje między 15 a 16.00 Kurs przebija 3 podchodzi pod 3,03 gdzie chętnych do sprzedaży jest niewielu aż tu nagle kilka transakcji i kurs zjeżdża na 2,96 ... w sytuacji w której budował się popyt ( relatywnie niewielki ale jednak jak na tą spółkę całkiem przyzwoity ). Takich sytuacji było już wiele.
Mam nadzieję na potężne wybicie, bo jak inaczej tłumaczyć trzymanie kursu tak długi czas w przedziale 2,95-3 przy takich wynikach.
Nikomu z obecnych akcjonariuszy na tym nie może zależeć więc może jest ktoś inny grze komu zależy na takim kursie ... ???
p.s
Osobiście nie rozumiem osób ( cyt. przedmówcę "drobnicy" ) która oddaje akcje po takiej cenie :(