Nie ma żadnej wizji podziału... proszę czytaj artykuły że zrozumieniem... nigdzie nic nie było o żadnym podziale. Wszystko co jest to jedna wypowiedź jakiegoś pana, że jemu się nie podoba kknslxentracja zasobów gazowych w tak dużym podmiocie... wszystko.
A tacy jak Ty dorabiają do tego resztę ideologii i puszczają w świat...