Taka dobra firma, pokazała piękny raport za 1q, raport za zeszły rok też szykuje się śliczny, ogromne przychody i zyski a chętnych do kupowania brak ?
Przecież niedługo kurs będzie co najmniej 10 zł.
Dziwne, bardzo dziwne.
To pewnie spisek masonów i kosmitów.