Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  38,60 zł , zmiana od tamtej pory: -33,42%

Re: kupno akcji

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-12-21 o godz. 13:10 ~bob napisał(a):
> Siedzę w trochę innych spółkach ale na tą natknąłem się dziś rano przypadkiem.
> Mam pytanie do osób które znają tą spółkę od dłuższego czasu. Czy warto kupować teraz te akcje po 38zł i jakie są perspektywy przed tą firmą? Jaki jest sposób zarządzania i dalsze strategie rozwoju?

na to pytanie musisz sam sobie odpowiedzieć , musisz wykonać sporo własnej pracy a nie liczyć na drapane.
Mogę tylko powiedzieć jedno , odstąpili od skupu akcji wiadomo, że za to cenę w tym momencie nikt im nie sprzeda , ale coś mi się wydaje że wcale nie mieli zamiaru kupować skoro dali taki termin na skup ,a komunikat jak się wydaje miał na celu trwałe wybicie górą i ulokowanie się ponad 30 zł . Marna płynność tego papiera pozwala mu rosnąc ale działa to zawsze w dwie strony pamietaj o tym .
  • kupno akcji Autor: ~bob
  • Re: kupno akcji Autor: ~pg

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IZOBLOK 0,78% 25,70 2020-04-09 15:11:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.