jedyne dobre info, które moze pozytywnie zaskoczyć akcjonariuszy to takie ze jakis fundusz (inny niz hamerykany) przeskoczył próg - jakikolwiek, w góre oczywiście. A najbliższe, spodziewane dobre info to wyniki za 2q, ale to dopiero za kilka miesiecy. Wysokość dywidendy znana.