Ja całkiem serio sam nie wiem, nigdy się tak naprawdę jescze nie pomyliłem, z nosem, nawet z CD projekt.moglem wyjść z zyskiem po usrednieniu i pozycji.na 190, a sprzedalem jak była zwala w dniu wyników...więc tak sobie myślę żeby nie sprzedawać...a jak nawet Ty orzeł tracisz nadzieję to nagle się.karta odwraca, zawsze to gdzie widziałem....na Lotosie widziałem po usrednieniu na 42 a okazalo się że kupę kasy na nim zagadnąłem i dywidendę..a pcf? Nie bankrutuje, da zarobić, rozwija się, trzeba tyko twardo postanowić żeby dokupić jak spadnie na 30 lub 25 i tyle...