Takiej wtopy jak tutaj nie miałem nigdy poza CFG Uśredniać przestałem dawno temu. Na CFG cierpliwość pozwoliła wyjść z plusem, tutaj zakładam że czekać trzeba będzie tak lekko z 2-3 lata. Wtopa, zaślepienie, przeszacowanie, wiara w nieomylność = długa pozycja z wirtualna stratą.