A jaki to problem,żeby kurs w kilka chwil był po 2 zł? Przeciez był po tyle niecałe 3 miesiące temu, więc spokojnie wróci i pójdzie jeszcze wyżej, bo spółka ma perspektywy. Po 0,70 to dokupuje sobie na spokojnie pakieciki i wierze w to,że zarobie na borucie kilkaset procent