Dobrze ze widzisz pozytywy ale jest jeden problem z porównywaniem do zeszłego roku, wówczas kapitalizacja a wiec wartość spółki na akcje wynosiła 20groszy. Teraz jak firma zarabia 44% więcej, No dobra załóżmy ze zawyżę to do 200% wzrostu zysku rocznie , to kurs dalej jest po 250% wzroscie za akcję czyli kapitalizacja zbyt wygórowana wydaje sie na poziomie 70 groszy co to zysku tym rozumowaniem. Niemniej sam skupuje poniżej 70groszy. Nie patrząc na wskaźniki, Czyli spekulacyjnie licząc sie z możliwa strata. Cuda głosicie Wy którzy mówicie o kursie 2zl - przecież to 200% wzrostu od aktualnego poziomu. Ja wiem ze oczami wyobraźni wiele można zobaczyć, ale ja zycze przebicia 99 groszy co dla mnie byłby praktycznie górny TP.