ale była dziś jazda na oddziale, my is zczerbaty daliśmy ostro i grozom nam kaftany, dlatego więcej akcji ursusa na cfd w nocy nie kupimy chyba. Będziemy prosić ordynaorka zeby skończyło się tylko na lekah, bo my poważnie zarabiamy na gieldzie i musimy miedź na chleb.