Bo kupiłeś. A nie odpala bo się barany skończyły co są do strzyżenia. Jakiś wirus chyba. Ja mam ciekawe pytanie. Jak bardzo jest ff poszatkowany. I czy poniższe przesłanki są prawdziwe. 1.Syndyk może prowadzić działalność?
2.ostatni wzrost był po informacji o tym, że linia ruszyła? Nie zagłębiam się doszukując w sieci informacji. Liczę, że mi tu szybciej ktoś odpowie, bo chyba do tego służy forum.