Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: kupiłem, czy to dobrze ?

Zgłoś do moderatora
musisz teraz dolozyc jeszce na akcje z PP chyba ze sprzedasz..

generalnie patrzec jak zachowuje sie blizniaczy wehikul spekulacyjny pod przewodem Czlonka RN - warto popatrzec na kurs ... to tutaj przygotowany jest ten sam scenariusz

ubrac ludzi w akcje i PP .. a potem zjechac na 0,2-0,1 i poczekac jak emocje wezma gore.

ta spola nie ma zandej wiarygodnocis rynkowej .


1. zarzad mataczy i oszukuje inwestorow - (np deklaracje o wyplacie dywidendy)
2. "innowacyjne "produkty maja 0 sprzedaz
3. strata w spolkach zaleznych nie jest znana - zakladam ze jest mega starata okolo 1m
4. cele za 2013 nie zostaly zrealizowane - w normalnych firmach wymienia sie zarzad
5. czlonek rady nadzorczej jest scigany przez prokurature

..pytanie.. Czy jest to podmiot ktoremu warto powiezyc ciezko zarobione pieniadze???

moja odpowiedz NIE

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLANETINN 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.