dzisiejszy straszak to po to by zniechęcić akcjonariuszy by skupić akcje po taniości wyjściem jest nie sprzedawać i wtedy będą musieli ogłosić skup a jak będzie niska cena to dalej nie sprzedawać, bo inaczej narzuca nam cenę sprzedaży ,bo przecież ta obecna cena to grosze żebraka, w stosunku do rzeczywistej wartości, niedawno była wyceniana na 28 zl przez któreś biuro a i to nie oddaje wartości tej spółki która przypomnę ma wiele nowego sprzętu i specjalistów i perspektywy na front robót liczony w mld , dziś po 17 oddają frajerzy